2. ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER KONGRESİ - KUDÜS

Sevgili meslektaşlarım,

Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi II’nin (USOS 2018), Turkish Studies Dergisi ve El-Kudüs Üniversitesi işbirliği içinde Kudüs’te gerçekleştirileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizi Filistin topraklarının Kudüs şehrinde ağırlamaktan onur duyacağız.

Kudüs üç evrensel din için önemli bir mekandır. Sosyal bilimlerin her alanında çalışan akademisyenler için mutlaka görülmesi gereken bir şehirdir/tarihtir/yaşamdır. Ayrıca kültürel ve tarihi hafızamızda çok önemli yeri olan bir şehirdir. Bu yüzden düzenleme komitesi 23-25 Mart 2018 tarihleri arasında Kudus’te yapılacak olan Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi II (USOS 2018-Kudüs) bütün bilim insanlarını davet etmektedir.

Bu davetle, son teorik ve uygulamalı çalışmaları paylaşmak için Sosyal Bilimler alanındaki araştırmacı ve akademisyenlerin bir araya getirilmesini amaçlanmaktadır. Bununla birlikte, bilim insanlarını Kudüs’ün tarihi, kültürel ve dini yerlerini görmek suretiyle kendi alanlarına ilişkin yeni bir vizyona davet ediyoruz. Kongre aynı anda paralel sempozyumlar şeklinde yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi ve her türlü işlem için www.incsos.org’a bakabilirsiniz.

Düzenleme Kurulu Başkanları

Prof. Dr. Mehmet Dursun ERDEM – Turkish Studies Dergisi Sahibi ve Editör
Prof. Dr. Prof. Dr. Imad Abu KISHEK – Al Quds Üniversitesi Rektörü

Genel Koordinatör

Doç. Dr. Özcan GÜNGÖR – Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
Dr. Dr. Moatasem Al – NASIR- Al-Kuds Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı

Koordinatör

Doç. Dr. Ahmet AKKAYA – Adıyaman Üniversitesi

Haber ve Duyurular
Kullanıcı Girişi
E-Posta:
Şifre:
 
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt
USOS Kongre